Werken bij My HealthClub

My HealthClub is doorgaans op zoek naar gemotiveerde medewerkers die ons team willen versterken. Hier voel je je snel thuis! Wij bieden een gezellige werksfeer in een dynamische omgeving met leuke collega’s en volop kansen om door te groeien. Flexibiliteit is in grote mate gewenst t.o.v. onze ruime openingstijden. We verzoeken je om in jouw brief het gewenste aantal uren wat je wilt werken te vermelden. De salariëring is afhankelijk van opleiding en ervaring. Uiteraard biedt My HealthClub in overleg een mooie reeks aan opleidingen.

Voor ons hoofdkantoor zijn wij op zoek naar een Commerciële Communicatie en Service Officer (32-40 uur per week). Bekijk hier de vacature. Ben jij de geschikte kandidaat? Solliciteer dan direct, stuur jouw motivatie en CV + foto naar Sietse Lintjes, via sietse@myhealthclub.nl 

Open sollicitaties voorzien van CV en pasfoto verzoeken we te sturen naar mail@myhealthclub.nl 

Voor het actuele overzicht van onze openstaande vacatures per locatie verzoeken we je te kiezen voor jouw voorkeursvestiging.
- My HealthClub Heerhugowaard
- My HealthClub Krimpen aan den IJssel
- My HealthClub Leeuwarden
- My HealthClub Nijmegen 
- My HealthClub Weert