Inschrijven gratis kennismaken

Beleef het gevoel bij My HealthClub

Aandacht voor jou

Wij zijn oprecht betrokken bij onze clubleden. We willen jou als clublid inspireren en motiveren zodat jij je doelen waar kunt maken. En dat doen we met genoegen samen met jou. Sporten draait bij ons om aandacht. Aandacht voor jouw trainingen en jouw resultaten. Daarom krijg je bij My HealthClub onbeperkte begeleiding bij (groeps)fitness. Er zijn ook opties voor langdurige één op één begeleiding.

Professioneel en gepassioneerd

Bij My HealthClub werken medewerkers die gepassioneerd advies en begeleiding geven, zodat jij die doelen kunt bereiken. Dit alles in een veilige, plezierige sfeer waardoor je je als clublid al snel thuis zult voelen.

Open communicatie en goede service

Wij houden van open, heldere communicatie met onze clubleden en een goede service. Je kunt als clublid altijd bij ons terecht voor vragen en advies. Daarnaast vinden wij betrokkenheid, integriteit, respect en trouw erg belangrijk.

Onze lidmaatschappen 

Wil je graag lid worden en ben je benieuwd naar onze lidmaatschappen? Vul dan het aanvraagformulier in. Of wil je eens de sfeer eens proeven bij My HealthClub? Vraag gerust een gratis dagpas aan.

 
Ja, ik ontvang graag meer informatie over de lidmaatschappen
Clubkeuze